زیرسیستم های شجر

خانه - Project

اتوماسیون

اتوماسیون
اتوماسیون اداری با توجه به حذف کاغذ، حذف بخش مهمی از سفرهای داخل و خارج سازمانی و جلوگیری از اتلاف منابع سازمان، تاثیر بسزایی در اثربخشی سازمان ها برعهده دارد. به طوری که با ثبت رویدادهای سازمان، ثبت جلسات و گردش مکاتبات هماهنگی بالایی در سازمان ایجاد می شود.
ادامه مطلب

دبیرخانه

دبیرخانه
دبیرخانه واحد سازمانی مشخصی است که اداره امور دفتری سازمان را بر اساس روش های تدوین شده و معین عهده دار گردیده و مراسلات اداری را انجام می دهد.
ادامه مطلب

املاک و مستغلات (شهرسازی)

شهرسازی
زیرسیستم شهرسازی سامانه شجر بعنوان یکی از اصلی ترین زیرسیستم های این مجموعه عهده دار عملیات اتوماسیون مراحل گوناگون صدور گواهی های مختلف اعم از پروانه ساختمانی، پایان کار، عدم خلافی، صدور و پاسخ استعلام ها و ... می باشد.
ادامه مطلب

گزارش گیری

گزارش گیری شجر
در سامانه مدیریت دهیاری ها با عنایت به وسعت و گستره عملکرد دهیاری ها بخش ویژه ای جهت تهیه انواع گزارشات با سطوح مختلف دسترسی از حوزه های مختلف نیروی انسانی، عمرانی، مدیریت اموال، شهرسازی و ... در انواع قالب های آماری و نموداری به تفکیک دهیاری، دهستان، بخش، شهرستان و استان آماده گردیده است.
ادامه مطلب

سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS)

gis-شجر
سیستم اطلاعات جغرافیایی یا GIS یک سیستم الکترونیکبرای کسب اطلاعات جغرافیایی است که سامانه شجر با بهره گیری از آن، کلیه اطلاعات جمع آوری شده را بصورت لایه ای به همراه اطلاعات توصیفی مورد نیاز در اختیار کاربر قرار می دهد.
ادامه مطلب

سیستم اطلاعات خودرویی (GPS)

gps شجر
سامانه مدیریت هوشمند ناوگان یا GPS، راهکاری جامع و یکپارچه بوده که در راستای توسعه خدمات مبتنی بر اینترنت در حوزه حمل و نقل ارائه می گردد. بهره گیری از این سامانه برای سازمان ها، سبب مدیریت بهینه وسایل نقلیه، کاهش هزینه نگهداری و همچنین مدیریت کارآمد و ساختاریافته ماموریت های کارکنان سازمان می شود.
ادامه مطلب